Nasza Fundacja organizuje zbiórkę środków finansowych, by pomóc mieszkańcom Lwówka Śląskiego i okolic, których życie zostało dotknięte przez tegoroczną niszczycielską powódź. Wiele osób z parafii franciszkańskiej i okolic zmaga się ze skutkami powodzi. Stracili część dobytku, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Teraz potrzebują naszej solidarności i wsparcia, by móc stanąć na nogi i odbudować swoje życie.

Każda, nawet najmniejsza kwota, ma ogromne znaczenie! Wspólnie możemy zapewnić im to, czego teraz najbardziej potrzebują – wodę pitną, środki czystości (proszki i płyny do prania, ścierki, środki dezynfekujące), ręczniki papierowe, łopaty – szufle do usuwania naniesionego błota i szlamu, miotły, osuszacze pomieszczeń. Razem, dzięki małym gestom, możemy stworzyć realną pomoc i pokazać, że nie są sami w tych trudnych chwilach.

Dołącz do nas i okaż serce tym, którzy stracili tak wiele. Fundacja „Tworzyć Miłością” jest gwarantem, że Twoje wsparcie trafi tam, gdzie jest naprawdę potrzebne.

Za zebrane środki finansowe zakupimy najpotrzebniejsze rzeczy i dostarczymy do potrzebujących w Lwówku Śląskim! (nie prowadzimy zbiórki rzeczowej)

#RazemMożemyWięcej

Przekaż darowiznę (blik, e-przelew, PayPal)
10zł 20zł 30zł 50zł 70zł 100zł
200zł 300zł 400zł 500zł 1000zł
– wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji „Tworzyć Miłością”
nr konta 09 1240 5400 1111 0010 7573 1712 z dopiskiem: darowizna na cele pożytku publicznego – POWÓDŹ

Apel o. Piotra Paradowskiego OFMConv, proboszcza franciszkańskiej parafii w Lwówku Śląskim.

Bracia i siostry.
W ostatnim czasie jesteśmy świadkami dramatu powodzi. Dotknął on wiele miejscowości, jak i konkretnych rodzin. Powódź w ostatnich dniach dotknęła również naszą franciszkańską parafię we Lwówku Śląskim. Choć kulminacyjna fala powodzi wdarła się jedynie na przedmieścia miasta, jednak nie ominęła ul. Granicznej oraz miejscowości przylegających bezpośrednio do Lwówka: Mojesz oraz Płóczki. Wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi i ich oczekiwaniom zwracamy się do Was o pomoc w zebraniu konkretnych, podstawowych rzeczy codziennego użytku, takich jak: woda pitna, środki czystości (proszki i płyny do prania, ścierki, środki dezynfekujące), ręczniki papierowe, łopaty – szufle do usuwania naniesionego błota i szlamu, miotły, osuszacze pomieszczeń. Za wszelką pomoc i zrozumienie z serca dziękujemy i odwdzięczamy się modlitwą.

Franciszkanie z Lwówka Śląskiego.

Strona parafii – lwowek.franciszkanie.pl