Międzymiastowe rozgrywki ministrantów po raz szósty w Gdyni! Już 28 września rywalizować będą drużyny z Elbląga, Lęborka, Inowrocławia, Koszalina, Darłowa, Gniezna, Kołobrzegu i Gdyni.

Będą to jednodniowe rozgrywki z udziałem profesjonalnego sędziego zakończone wręczeniem nagród dla uczestników turnieju. W programie przewidziana jest Msza św. na rozpoczęcie oraz ciepły posiłek po zakończonych rozgrywkach.

Projekt ma na celu promowanie sportu, aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a także ma uczyć wartości takich jak drużyna, współpraca, gra zgodnie z zasadami. Ma być też okazją dla dzieci na wspólne spędzenie czasu, pogłębianie pasji i umiejętności sportowych.

Organizacja powyższego przedsięwzięcia wiąże się z kosztami rzędu ok. 5 000 złotych. Na koszt składają się: opłacenie wynajmu sali, sędziego, opieki medycznej, zakup prowiantu, nagród oraz koszty organizacji. Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!

Przekaż Darowiznę (blik, e-przelew)
20 zł 50 zł 100 zł 200 zł 300 zł 500 zł 1000 zł
Przekaż darowiznę – (PayPal, karta)

Pozostałe projekty