Zbiórka zakończona – kwota zebrana – 153 925,12 zł! – serdecznie dziękujemy!

Z radością informujemy, że dzięki hojności ofiarodawców oraz franciszkanów z prowincji niemieckiej udało się zebrać kwotę niezbędną do zakupu samochodu i przystosowania go do roli ambulansu. Gdy tylko będzie to możliwe zamieścimy zdjęcia, by w pełni podzielić się z Wami efektem końcowym!

Dziękujemy za wszystkie przekazane darowizny i zachęcamy do wspierania pozostałych projektów!

Centrum Zdrowia im. św. Jana Pawła II w Ruiri to jeden z pierwszych projektów pomocy jaki polscy franciszkanie założyli w Kenii, dokąd udali się na misje w 1984 roku. Od zawsze istniała potrzeba, by podjąć się opieki nad chorymi także z okolic. Zakup używanej karetki przekracza nasze możliwości, dlatego celem jest zakup samochodu przystosowanego do afrykańskich dróg (Toyota Hiace 4WD) oraz zbudowanie kabiny karetki.

Wycena:

Toyota Hiace 4WD z pojedynczą kabiną – € 28,650
Budowa tylnej kabiny karetki – € 2,750
Wyposażenie – € 6,530
Cena końcowa: – € 37,930

Przekaż Darowiznę (blik, e-przelew)

10 zł 20 zł 50 zł 100 zł 200 zł 300 zł 500 zł

Przekaż Darowiznę (VISA, MasterCard, PayPal)

Dowolna kwota

Pozostałe projekty