Tegoroczna akcja dobroczynna Woreczek Ryżu 2019, której głównym organizatorem jest Franciszkański Sekretariat Misyjny, oficjalnie dobiegła końca.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli to dzieło i podzielili się z najbardziej potrzebującymi dziećmi w Kenii i Ekwadorze. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup żywności dla podopiecznych misji franciszkańskich.

Zbiórka w tym roku prowadzona była poprzez naszą stronę internetową, platformę Pomagam.pl, Facebooka i bezpośrednie wpłaty na konto Fundacji.

Na dzień 31 maja 2019 r. zebrana kwota przez Fundację wyniosła 56 915,30 zł!

Od początku lutego do końca maja można było wesprzeć zbiórkę wysyłając SMS-y, dzięki którym zebrano dodatkowo 31 228,30 zł.

Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy, by kontynuować to wspaniałe dzieło! #RazemMożemyWięcej

(SMS aktywny tylko do 31.05.2019)

Zbiórka pieniędzy się jednak nie kończy, bo żywność potrzebna jest każdego dnia – 365 dni w roku. Każdy kto chciałby przekazać darowiznę na zakup żywności dla kenijskiej i ekwadorskiej ludności może to zrobić poprzez platformę Pomagam.pl bądź bezpośrednio poniżej.

DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ HOJNOŚĆ!

Przekaż Darowiznę (blik, e-przelew)

50 zł 100 zł 200 zł 300 zł 500 zł 1000 zł